Strona główna
O nas
Promocje
Wykaz biletów
Kup bilet
Autokary / Busy na koncerty
Kontakt

Wkładka do uszu Darkside Star Crescents

Wkładka do uszu Darkside Star Crescents


18,00 zł

3 dostępnych

Ostatnie egzemplarze!

Przy zamówieniu proszę podać wymiar zewnętrzny.

Produkt nie może być poddawany procesowi sterylizacji

  Przy zamówieniu proszę podać wymiar zewnętrzny.

  Produkt nie może być poddawany procesowi sterylizacji

  Wkładka do uszu Darkside Star Crescents to doskonałej jakości rozpychacz do uszu. Wyprofilowany w wygodny kształt rogala, posiada dwa o-ringi zapobiegające niekontrolowanemu wypadaniu wkładki z ucha. Rozpychacz posiada intensywnie czarną, nasyconą barwę, na obu zwężonych końcach zdobią go subtelne, niewielkie białe gwiazdki. Dostępne wymiary to sześć, osiem bądź dziesięć milimetrów średnicy (w najgrubszym miejscu). Element wykonany jest z wysokiej jakości materiału - akrylu.

  Biżuteria akrylowa jest lekka, trwała i nie powoduje reakcji alergicznych ani podrażnień w kontakcie ze skórą, jest również bezproblemowa do utrzymania w czystości.

  Warto pamiętać o doborze odpowiedniego rozmiaru rozpychacza - powinien mieć średnicę maksymalnie 2mm większą od tego, który był noszony poprzednio. Nie należy zbyt szybko rozciągać tunelu.

  Możliwość kupna zarówno w sklepie internetowym, jak i w sklepie stacjonarnym w Poznaniu. Posiadamy w swoim asortymencie różnorodne kolczyki oraz asortyment do piercingu.

  Znajdziecie nas, wyszukując hasła:
  Kolczyki do piercingu poznań, sklep piercing Poznań, piercing Poznań


Twój koszyk jest pusty